PODRÓŻ PRZEZ BIBLIOTEKI I PISARZY

BIBLIOTEKI
Nie mało jest pisarzy, którzy, gdy ich zapytać, za najlepsza Rada, jaką można dać początkujący autor, mówi o znaczeniu czytania. Przed tym, jak jechać pisać, mówią, że istnieje, usiąść, poczytać. W końcu, widząc, jak piszą inni, można zrozumieć, jak są budowane w historii. I autorzy nie są takie skomplikowane, oddzielnie od świata: w każdym z nich można znaleźć cechy, akcenty, innych autorów i innych opowieści, które są jego nauczycielami. Z powodu tego wszystkiego, wiedzieć, bibliotek, pisarzy, znanych, lub, które są częścią historii literatury, jest to tak ważne i tak ciekawe. Podczas czytania tekstów pisarzy w historii literatury, często można spotkać rozdziałów lub esej, którzy próbują przywrócić listę książek, do których mają dostęp i że go w ten sposób, lekcje literatury. Ale prawda jest taka, że nie tylko ciekawe jest to, że czytali pisarzy przeszłości: również interesujące zobaczyć, co czytają autorzy niniejszego.

Na tej linii znajduje się Królewska papieru, książkę Jezusa Marchamalo, że po prostu opublikować Siruela i zagłębia się w bibliotekach różnych pisarzy. Książka dostępna także w towarzystwie kilku zdjęć w każdym rozdziale biblioteki pisarzy.W przeciwieństwie do tego, co zwykle się dzieje, gdy mówimy o książkach, pisarzach (czy to zwyczaje, rytuały, lub rarytasy), w tym przypadku nie mamy do czynienia z lawiną autorów Angielsko bohaterów (bo Anglo-saxon, jak zwykle, w źródle tych książkach pisarzy), ale i o hiszpańskich autorów. Marchamalo opublikował teksty o różnych bibliotek na początku artykułu w dodatku kulturalnym Północnej Kastylii. Książka jest jedną z tych wskazań, które przyciągają do librópatas, ponieważ pozwala dostać się w okolicę, która nam zawsze to rezerwat przyrody, jak, na przykład, za kulisy i autorów, które czytamy.

Czytanie w formie elektronicznej

Czytanie w formie elektronicznej
Oczywiście, do czytania, można również zrobić kilka niespodzianek. W sumie dziwię się, że tak mało „przyjaciół” w formie elektronicznej, co, jak się wydaje, autorzy. Tylko pisarz, Różowy Montero, opowiada w tej książce o książki, kiedy opisuje swoją bibliotekę. Montero przyznaje, że woli czytać na papierze, ale to jedyne, co wskazuje, że również zakupu książek elektronicznych. Nie jest to jedyny ciekawość w odniesieniu do książek i autorów, ale także kupić regały Billy, jak i wszystko, syn sąsiada. Może się wydawać, że to tylko nasz styl romantyczny biblioteki autora i jego półki, godny muzeum. Autorzy niniejszej odkryli również, IKEA i meble i apaños, które sprawiają, że dla lepszego wykorzystania przestrzeni.

„Bibloteka” w domu

Bibloteka w domu
Ale to nie jedyny problem, który powoduje zerwanie wizję zarówno romantyczny, jak są biblioteki pisarzy. Oni też tracą książki, przejazdy, cierpią z powodu nieprzewidzianych okoliczności, takich jak powodzie lub widzą, jak dzieci i zwierzęta pozostawiają swój ślad na zawartość biblioteki osobistej.

O tym, jak te biblioteki pisarzy można powiedzieć, że istnieje tak wiele typów bibliotek, takich jak pisarze. Są tacy, którzy mają biblioteki ultraordenadas, tych, którzy wolą chaos, ci, którzy alfabetizan wszystko, i ci, którzy nienawidzą tego systemu, lub tych, którzy postawił mieszkanie na książki (tak, Marchamalo zbiera przypadek).