PODRÓŻ PRZEZ BIBLIOTEKI I PISARZY

BIBLIOTEKI
Nie mało jest pisarzy, którzy, gdy ich zapytać, za najlepsza Rada, jaką można dać początkujący autor, mówi o znaczeniu czytania. Przed tym, jak jechać pisać, mówią, że istnieje, usiąść, poczytać. W końcu, widząc, jak piszą inni, można zrozumieć, jak są budowane w historii. I autorzy nie są takie skomplikowane, oddzielnie od świata: w każdym z nich można znaleźć cechy, akcenty, innych autorów i innych opowieści, które są jego nauczycielami. Z powodu tego wszystkiego, wiedzieć, bibliotek, pisarzy, znanych, lub, które są częścią historii literatury, jest to tak ważne i tak ciekawe. Podczas czytania tekstów pisarzy w historii literatury, często można spotkać rozdziałów lub esej, którzy próbują przywrócić listę książek, do których mają dostęp i że go w ten sposób, lekcje literatury. Ale prawda jest taka, że nie tylko ciekawe jest to, że czytali pisarzy przeszłości: również interesujące zobaczyć, co czytają autorzy niniejszego.

Na tej linii znajduje się Królewska papieru, książkę Jezusa Marchamalo, że po prostu opublikować Siruela i zagłębia się w bibliotekach różnych pisarzy. Książka dostępna także w towarzystwie kilku zdjęć w każdym rozdziale biblioteki pisarzy.W przeciwieństwie do tego, co zwykle się dzieje, gdy mówimy o książkach, pisarzach (czy to zwyczaje, rytuały, lub rarytasy), w tym przypadku nie mamy do czynienia z lawiną autorów Angielsko bohaterów (bo Anglo-saxon, jak zwykle, w źródle tych książkach pisarzy), ale i o hiszpańskich autorów. Marchamalo opublikował teksty o różnych bibliotek na początku artykułu w dodatku kulturalnym Północnej Kastylii. Książka jest jedną z tych wskazań, które przyciągają do librópatas, ponieważ pozwala dostać się w okolicę, która nam zawsze to rezerwat przyrody, jak, na przykład, za kulisy i autorów, które czytamy.

Czytanie w formie elektronicznej

Czytanie w formie elektronicznej
Oczywiście, do czytania, można również zrobić kilka niespodzianek. W sumie dziwię się, że tak mało „przyjaciół” w formie elektronicznej, co, jak się wydaje, autorzy. Tylko pisarz, Różowy Montero, opowiada w tej książce o książki, kiedy opisuje swoją bibliotekę. Montero przyznaje, że woli czytać na papierze, ale to jedyne, co wskazuje, że również zakupu książek elektronicznych. Nie jest to jedyny ciekawość w odniesieniu do książek i autorów, ale także kupić regały Billy, jak i wszystko, syn sąsiada. Może się wydawać, że to tylko nasz styl romantyczny biblioteki autora i jego półki, godny muzeum. Autorzy niniejszej odkryli również, IKEA i meble i apaños, które sprawiają, że dla lepszego wykorzystania przestrzeni.

„Bibloteka” w domu

Bibloteka w domu
Ale to nie jedyny problem, który powoduje zerwanie wizję zarówno romantyczny, jak są biblioteki pisarzy. Oni też tracą książki, przejazdy, cierpią z powodu nieprzewidzianych okoliczności, takich jak powodzie lub widzą, jak dzieci i zwierzęta pozostawiają swój ślad na zawartość biblioteki osobistej.

O tym, jak te biblioteki pisarzy można powiedzieć, że istnieje tak wiele typów bibliotek, takich jak pisarze. Są tacy, którzy mają biblioteki ultraordenadas, tych, którzy wolą chaos, ci, którzy alfabetizan wszystko, i ci, którzy nienawidzą tego systemu, lub tych, którzy postawił mieszkanie na książki (tak, Marchamalo zbiera przypadek).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *